Легіон

Військово-патріотичний клуб «Легіон» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» був створений 2006 р. на базі історико-краєзнавчого гуртка «Легіон», заснованого у 2003 р. Литвинівською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів. Клуб має Статут, герб, девіз, керівні і виконавчі органи.
Головною метою створення та діяльності клубу є залучення школярів та молоді Вишгородського р-н до активного заняття історико-краєзнавчими дослідженнями, вивчення та популяризації української військової історії; участі в археологічних експедиціях; організації та проведенні туристичних подорожей, зльотів, змагань; видавничо-поліграфічної діяльності, виробництва та тиражування аудіо-, відео-, фото- та кінопродукції; організації та участі у культурно- та спортивно-масових заходах районного та обласного рівнів, проведення фестивалів, конкурсів, змагань.
Важливим моментом роботи клубу є створення умов для всебічного розвитку особистості, патріотичного виховання шкільної молоді, формування самодостатніх, свідомих громадян України, забезпечення духовних та інтелектуальних потреб членів клубу «Легіон».

Керівник гуртка: Сологуб Андрій Олегович