Розклад уроків

Розклад уроків Литвинівської ЗОШ І-ІІІ ст. 


 

1 клас

2 клас

3  клас

4  клас

Понеділок

1.

Я досліджую світ

Я досліджую світ

Я досліджую світ

Я досліджую світ

2.

Фізична культура

Англійська мова

Математика

Математика

3.

Математика

Математика

Англійська мова

Інформатика

4.

Навчання грамоти

Українська мова

Українська мова

Українська мова

5.

Навчання грамоти

Читання

Фізична культура

Літературне читання

6.

 

 

 

 

Вівторок

1.

Фізична культура

Фізична культура

Я досліджую світ

Англійська мова

2.

Англійська мова Я досліджую світ

Математика

Математика

3.

Математика

Математика

Фізична культура

Фізична культура

4.

Навчання грамоти

Українська мова

Українська мова

Українська мова

5.

Навчання грамоти

Читання

Літературне читання

Літературне читання

6.

 

 

 

 

Середа

1.

Я досліджую світ

Фізична культура

Англійська мова

Я досліджую світ

2.

Математика

Я досліджую світ

Математика

Англійська мова

3.

Фізична культура

Математика

Українська мова

Математика

4.

Навчання грамоти

Українська мова

Інформатика

Українська мова

5.

Навчання грамоти

Читання

Літературне читання

Літературне читання

6.

 

 

 

 

Четвер

1.

Я досліджую світ

Фізична культура

Я досліджую світ Англійська мова

2.

Мистецтво:образотворче м-во

Англійська мова

Математика

Фізична культура

3.

Мистецтво:музичне  м-во

Інформатика

Літературне читання

Мистецтво:музичне м-во

4.

Дизайн і технології

Мистецтво:образотворче м-во

Мистецтво:образотворче м-во

Мистецтво:образотворче м-во

5.

 

Мистецтво:музичне м-во

Мистецтво:музичне м-во

Дизайн і технології

6.

 

 

Фізична культура

 

П’ятниця

1.

Математика

Англійська мова

Літературне читання

Я досліджую світ

2.

Англійська мова

Математика

Англійська мова Фізична культура

3.

Навчання грамоти

Українська мова

Математика

Математика

4.

Навчання грамоти

Читання

Українська мова

Українська мова

5.

 

Дизайн і технології

Дизайн і технології Літературне читання

6.

 

 

 

 

 

5 клас

6 клас

7-а клас

7-б клас

8 клас

9 клас

Понеділок

1.

Зарубіжна література

Математика

Географія Українська мова Інформатика/ Біологія

2.

Математика

Українська мова Англійська мова Основи здоров’я Зарубіжна література Фізика

3.

Українська мова Зарубіжна літераура Геометрія Історія України

Англійська мова

Історія України

4.

Англійська мова

Історія України

Фізична культура Геометрія Хімія Українська мова

5.

Природознавство

Англійська мова

Зарубіжна література Біологія Геометрія

Фізична культура

6.

Фізична культура

Біологія Трудове навчання Англійська мова Географія Зарубіжна література

7.

 

 

  Фізична культура

Мистецтво

/Інформатика

8.

 

 

 

 

/Інформатика

 

Вівторок

1.

Музичне мистецтво

Географія 

Українська мова

Зарубіжна література Фізика Інформатика/

2.

Математика

Основи здоров’я Історія України Фізика Історія України Хімія

3.

Англійська мова

Математика

Українська література 

Географія

Українська мова

Фізика

4.

Українська література Англійська мова

Фізика

Хімія

Фізична культура

Алгебра

5.

Родинні фінанси Українська література Біологія

Трудове навчання

Алгебра

Англійська мова

6.

  Фізична культура Фінансова культура Інформатика Українська література Географія

7.

 

/Інформатика

Образотворче мистецтво

    Мистецтво

8.

 

 

 

 

 

/Інформатика

Середа

1.

Образотворче мистецтво Зарубіжна література Англійська мова Біологія Інформатика/ Геометрія

2.

Математика

Українська мова

Зарубіжна література Музичне мистецтво

Англійська мова

Історія України

3.

Українська мова

Математика

Англійська мова Англійська мова Зарубіжна література

Всесвітня історія

4.

Фізична культура Біологія Алгебра Українська мова Англійська мова

Українська література

5.

Зарубіжна література

Трудове навчання

Фізична культура

Алгебра

Біологя Англійська мова

6.

Українознавство

Трудове навчання

Музичне мистецтво

Українська література

Фізична культура

Зарубіжна література

7.

 

 

Інформатика

 

Основи здоров’я

Фізична культура

8.

 

 

 

 

 

 

Четвер

1.

Історія України Музичне мистецтво Українська мова Фізика Алгебра Основи правознавства

2.

Українська літеатура Математика Основи здоров’я Зарубіжна література Хімія Фізика

3.

Англійська мова Українська література Всесвітня історія Геометрія Всесвітня історія

Фізична культура

4.

Трудове навчання

Географія Геометрія Фізична культура

Українська мова

Хімія

5.

Трудове навчання

Фізична культура

Географія

Англійська мова Геометрія Економіка і фінанси

6.

/Інформатика

Українознавство Біологія

Фінансова культура

Фізична культура Українська мова

7.

 

 

 

Образотворче мистецтво

   

8.

 

 

 

 

 

 

П’ятниця

1.

Основи здоров’я Українська мова

Фізична культура 

Географія Трудове навчання Геометрія

2.

Математика

Образотворче мистецтво Хімія

Українська мова

Географія Українська література

3.

Українська мова

Фізична культура Алгебра Українська література

Прикладні фінанси

Біологія

4.

Фізична культура

Історія України

Українська мова Алгебра Фізика Англійська мова

5.

Природознавство

Англійська мова

Фізика Фізична культура Українська література Трудове навчання

6.

/Інформатика

Фінанс.-грамотн. споживач Українська література Всесвітня історія Біологія

Алгебра

7.

 

/Інформатика

   

 

Основи здоров’я

 

10 клас

11 клас

Понеділок

1.

Англійська мова

1.

Всесвітня історія

2.

Хімія

2.

Історія України

3.

Фізика

3.

Фізична культура

4.

Англійська мова

4.

Інформатика

5.

Українська мова

5.

Біологія і екологія

6.

Історія України

6.

Геометрія

7.

Всесвітня ісорія

7.

8.

Зарубіжна література

Захист України I загін

Вівторок

1.

Геометрія

1.

Хімія

2.

Українська література

2.

Українська література

3.

Історія України

3.

Історія України

4.

Географія

4.

Всесвітня історія

5.

Фізична культура

5.

Географія

6.

Алгебра і початки аналізу

6.

Англійська мова

7.

Всесвітня історія

7.

Фізична культура

8.

 

8.

Захист України ІІ загін

Середа

1.

Українська мова

1.

Історія України

2.

Фізика

2.

Хімія

3.

Історія України

3.

Фізика

4.

Громадянська освіта

4.

Англійська мова

5.

Хімія

5.

Всесвітня історія

6.

Всесвітня історія

6.

Алгебра і початки аналізу

7.

Захист України 

7.

 

8.

 

8.

 

Четвер

1.

Історія України

1.

Біологія і екологія

2.

Технології

2.

Всесвітня історія

3.

Технології

3.

Фізика

4.

Фізика

4.

Англійська мова

5.

Біологія 

5.

Українська мова

6.

Всесвітня історія

6.

Геометрія

7.

 

8.

Фізична культура

 

/Інформатика

7.

 

 

Астрономія

 

 

П’ятниця

1.

Українська література

1.

Фізика

2.

Біологія

2.

Історія України

3.

Географія

3.

Інформатика

4.

Громадянська освіта

4.

Технології

5.

Геометрія

5.

Українська мова

6.

Фізична культура

6.

Українська література

7.

Зарубіжна література

7.

Фізична культура

8.

Інформатика/

8.