«Всеукраїнська школа онлайн»

З 11 грудня 2020 року працює загальнонаціональна освітня платформа «Всеукраїнська школа онлайн» (далі – платформа), розроблена на замовлення Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації України громадською спілкою «Освіторія».

Мета платформи – допомогти закладам освіти в організації дистанційного та змішаного  навчання учнів 5-11 класів, а також надати відповідну методичну підтримку вчителям.

На платформі розміщено уроки, систематизовані за предметами і класами, матеріали для самопідготовки та тести з 18 предметів (українська мова, українська література, зарубіжна література, англійська мова, математика, алгебра, геометрія, алгебра і початки аналізу, всесвітня історія, історія України, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, географія, біологія, біологія та екологія, мистецтво), а також методичні рекомендації для вчителів.

Навчальні матеріали, розміщені на платформі, відповідають чинним державним стандартам освіти. Змістове наповнення постійно оновлюється.

Платформа забезпечує користувачам безоплатний і вільний доступ до інформації.  

https://lms.e-school.net.ua

Admin
Author: Admin