Таврійський національний університет поки не реорганізують

Рішення про приєднання Таврійського національного університету до Національного університету «Києво-Могилянська академія», що було заплановано Міністерством освіти і науки, поки що відкладено.

PROMOHuawei забезпечив Університет ІКТ новим серверним обладнанням

Про це повідомила міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук за результатами наради, що відбулася за участі міністра освіти і науки та народних депутатів.

За її словами, у ході наради вирішено, що ТНУ має надати Міністерству освіти і науки нову стратегію, що зможе забезпечити його конкурентоздатність.

«Вирішили відкласти таке рішення та дати шанс кримському освітньому вишу залишитись окремим закладом. Університет має подати Міносвіти нову стратегію, яка забезпечить його конкурентоздатність на ринку освітніх послуг. Також, звісно, саме Таврійський національний університет має бути центром для наукових розробок і підготовки кадрів для Криму», – зазначила Верещук.

Вона також подякувала міністру освіти і науки Оксену Лісовому, народним депутатам, представникам освітньої спільноти за ухвалене рішення.