Пройдіть онлайн демоверсії тестів НМТ з іноземних мов

Освіта.ua пропонує вступникам 2024 року, а також усім охочим пройти онлайн демоверсії з НМТ з англійської, німецької, французької та іспанської мов.

Ці предмети у 2024 році входять до переліку навчальних дисциплін, які можна вибрати для складання четвертим предметом під час вступного іспиту НМТ.

Усі тести розроблені фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти і є аналогічними тим тестам, що будуть запропоновані учасникам НМТ при складанні вступних іспитів.

Тести з іноземної мови не міститимуть завдань на аудіювання та відкритого завдання з написання власного висловлення.

Виконання цих демонстраційних варіантів тестів допоможе абітурієнтам оцінити свій рівень підготовки, визначити завдання, які потребують додаткової уваги та зорієнтуватися в часі, що необхідний для виконання завдань.

Після виконання тестів учаснику будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розрахований результат у тестових та рейтингових балах.

Окрім демоверсій тестів НМТ за 2024 та 2023 роки, сайт ЗНО-ОНЛАЙН пропонує абітурієнтам усі тести ЗНО за минулі роки з предметів, які вас цікавлять.

Вибіркове виконання завдань певних типів або тематичних блоків дозволить якісно повторити теми, передбачені програмою, з усіх предметів, які будуть представлені на НМТ.

Такі тренування допоможуть відпрацювати найбільш проблемні розділи та призвичаїтися до роботи в онлайн середовищі.

Також майбутні учасники НМТ можуть завантажити на свої пристрої демонстраційні варіанти тестових завдань з усіх предметів, щоб у зручний час потренуватись виконувати тести з предметів, які цікавлять, в умовах відсутнього або нестабільного інтернету. 

ПРОЙТИ ОНЛАЙН ТЕСТ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

ПРОЙТИ ОНЛАЙН ТЕСТ З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

ПРОЙТИ ОНЛАЙН ТЕСТ З ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ

ПРОЙТИ ОНЛАЙН ТЕСТ З ІСПАНСЬКОЇ МОВИ