Пройдіть онлайн демоверсії тестів НМТ з 3 обов’язкових предметів

Освіта.ua пропонує вступникам 2024 року, а також усім охочим пройти онлайн демоверсії з НМТ з української мови, математики та історії України.

Ці предмети у 2024 році є обов’язковими для складання усіма абітурієнтами, які планують вступати до закладів вищої освіти.

Тести розроблені фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти і є аналогічними тим тестам, що будуть запропоновані учасникам НМТ при складанні вступних іспитів.

Виконання цих демонстраційних варіантів тестів допоможе абітурієнтам оцінити свій рівень підготовки, визначити завдання, які потребують додаткової уваги та зорієнтуватися в часі, що необхідний для виконання завдань.

Після виконання тестів учаснику будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розрахований результат у тестових та рейтингових балах.

Окрім демоверсій тестів НМТ за 2024 та 2023 роки, сайт ЗНО-ОНЛАЙН пропонує абітурієнтам усі тести ЗНО за минулі роки з предметів, які вас цікавлять.

Вибіркове виконання завдань певних типів або тематичних блоків дозволить якісно повторити теми, передбачені програмою, з усіх предметів, які будуть представлені на НМТ.

Такі тренування допоможуть відпрацювати найбільш проблемні розділи та призвичаїтися до роботи в онлайн середовищі.

Також майбутні учасники НМТ можуть завантажити на свої пристрої демонстраційні варіанти тестових завдань з усіх предметів, щоб у зручний час потренуватись виконувати тести з предметів, які цікавлять, в умовах відсутнього або нестабільного інтернету. 

ПРОЙТИ ОНЛАЙН ТЕСТ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

ПРОЙТИ ОНЛАЙН ТЕСТ З МАТЕМАТИКИ

ПРОЙТИ ОНЛАЙН ТЕСТ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ