Сертифікація педагогічних працівників стартує 9 березня

Сертифікація педагогічних працівників стартує 9 березня

Незалежне тестування вчителів початкових класів, математики й української мови та літератури, які цьогоріч беруть участь у сертифікації, відбудетья 9 березня.Оголошений конкурс на безоплатне навчання у КМDШ

Листи-виклики для учасників тестування розміщені в їхніх персональних кабінетах на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

У листах-викликах зазначено адресу пункту проведення тестування, а також дату та час проходження іспиту. Учасники мають роздрукувати цей документ, оскільки він обов’язковий для допуску до пункту тестування. 

На вході до пункту тестування необхідно, окрім листа-виклику, предʼявити паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

Допуск учасників сертифікації до пунктів тестування здійснюватиметься з 10:15 до 10:50. Тестування розпочнеться об 11:00 і триватиме 180 хвилин.

Як відомо, цього року пройти сертифікацію зможуть чотири категорії учасників: учителі початкових класів, математики, української мови і літератури, а також учителі історії та громадянських дисциплін.

Учителі-історики проходитимуть незалежне тестування 14 вересня.