Тренажер таблиці множення чисел 2–5

Проєкт «Розвиток дитини» пропонує батькам та вчителям початкових класів тренажер таблиці множення чисел 2–5 для дітей 7-8 років.

Завдання робочого зошита мають на меті допомогти дитині засвоїти таблицю множення чисел 1–5, набути автоматизму при обчисленні виразів, що містять дію множення.

Виконання завдань допоможе дитині в ігровій формі зрозуміти сутність дії множення, запам’ятати табличне множення, а систематичне виконання завдань полегшить цей процес.

У завданнях робочого зошита пропонується спочатку закріпити таблицю множення чисел 2, 3 та 4, щоб перейти до завдань, де вирази на множення будуть представлені в різних комбінаціях.

Обсяг зошита становить 18 завдань, фахівці рекомендують виконувати по 2 завдання щодня.

Робота над завданнями зошита має тривати в оптимальному для дитини темпі, без примусу й тиску дорослих. Важливо, щоб дитина зберігала інтерес до виконання завдань, з насолодою працювала над зошитом.

Дорослі повинні стежити, щоб під час роботи над завданнями дитина не була перевантаженою, мають допомагати їй дотримуватися режиму роботи та відпочинку, а також чергувати різні види діяльності.

Після опрацювання дитиною завдань робочого зошита ви можете нагородити її спеціальним дипломом, який стане відзнакою за старанне і вправне виконання завдань та підтвердить набуття таких необхідних для подальшого навчання поведінкових навичок, як старанність та самодисципліна.