Навчальний рік у школах столиці завершиться 31 травня

Останній дзвоник для київських школярів у цьому навчальному році пролунає 31 травня.PROMOШлях до успіху: освітні переваги приватної школи

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

За його словами, таке рішення прийнято з урахуванням того, що школи Києва цього навчального року не припиняли освітній процес, не змінювали терміни канікул та не корегували структуру навчального року.

«Організація комфортних умов навчання під час воєнного стану була першочерговим завданням для всіх шкіл столиці. За рахунок міського бюджету заклади загальної середньої освіти Києва були максимально підготовлені до роботи в нинішніх умовах. Нам вдалось не тільки налагодити інтернет в укриттях, що є одним із головних важелів безперебійного освітнього процесу, а й забезпечити школам роботу без віялових відключень електроенергії. Також були чітко організовані дистанційне навчання та робота шкіл у другу зміну, що дало змогу ефективно працювати всім закладам освіти», – заявив Мондриївський.

Він також наголосив, що в межах підготовки до НМТ закладам освіти рекомендовано у травні застосувати для випускників модель трансформера, змінивши звичне класно-урочне навчання на індивідуалізовано-групове – для поглиблення, систематизації знань з обраних предметів.

Також столичний Департамент освіти та науки запропонував видати школярам документи про освіту відповідно до наступного графіка: свідоцтво про здобуття початкової освіти – з 31 травня до 7 червня; свідоцтво про здобуття базової середньої освіти – з 13 до 19 червня; свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти – з 20 до 26 червня.