Виші розпочали реєстрацію вступників на іспити в магістратуру

Приймальні комісії закладів вищої освіти розпочали реєстрацію абітурієнтів для вступу в магістратуру.

Цьогоріч реєстрація відбуватиметься за умови особистої присутності вступника (особиста реєстрація) або дистанційно (дистанційна реєстрація).

У випадку дистанційного формату реєстрація вступників відбуватиметься електронною поштою або іншим каналом звʼязку, визначеним закладом освіти.

Дистанційна реєстрація здійснюється за умови встановлення приймальною комісією фізичної особи (вступника) шляхом електронної ідентифікації.

Приймальні комісії у разі дистанційної реєстрації прийматимуть лише заяви-анкети, на які накладено кваліфікований електронний підпис (КЕП).

Вступнику буде відмовлено в реєстрації для участі в ЄВІ / ЄФВВ у разі відсутності на анкеті його кваліфікованого електронного підпису.

Майбутній вступник у магістратуру може реєструватися в будь-якому виші, який здійснює набір на навчання за ступенем магістра за обраною вступником спеціальністю, навіть якщо вступник не має наміру вступати до цього закладу вищої освіти.

Для реєстрації майбутній магістрант має подати до приймальної комісії вишу очно або дистанційно комплект документів та обрати місто складання в Україні або за кордоном та перелік іспитів.

Вступник вважається зареєстрованим після виготовлення бланка екзаменаційного листка.

Реєстрація для складання єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування триватиме до 29 травня.

БІЛЬШЕ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ НА ІСПИТИ ДЛЯ ВСТУПУ В МАГІСТРАТУРУ

Для отримання важливої інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.