В Україні проведуть черговий моніторинг знань учнів 6-х і 8-х класів

В Україні проведуть ІІ етап тестування учнів 6-х і 8-х класів з математики та української мови.PROMOШлях до успіху: освітні переваги приватної школи

Моніторинг буде проведений Державною службою якості освіти України спільно з Міністерством освіти і науки України, Українським інститутом розвитку освіти, Інститутом освітньої аналітики та за підтримки UNICEF Ukraine.

Метою дослідження є отримання об’єктивних даних про результати навчання учнів 6-х і 8-х класів з математики та української мови в умовах воєнного стану.

Участь у дослідженні візьмуть близько 17 тисяч учнів із 345 шкіл.

У кожній з визначених шкіл до моніторингу буде долучений клас із паралелі шостих та клас із паралелі восьмих.

Матеріали тестування будуть розроблені експертами, а тестування відбуватиметься на платформі Всеукраїнської школи онлайн.

За допомогою виконання тестових завдань вивчатимуться результати навчання учнів щодо засвоєння ними тем за два роки навчання (5–6-ті та 7–8-мі класи відповідно).

Тестування учнів 6-х і 8-х класів з математики та української мови відбудеться з 14 до 24 травня.

Очікується, що отримані результати дадуть змогу визначити динаміку й тенденції порівняно з минулорічними показниками успішності.

Як відомо, у 2023 році моніторинг засвідчив, що більшість учнів 6 та 8 класів виконують завдання з математики та української мови на середньому рівні.

https://www.riddle.com/embed/a/500818?