Студенти можуть отримати стипендії ім. Героїв Небесної Сотні

Студенти закладів вищої освіти певних спеціальностей можуть отримати академічну стипендію імені Героїв Небесної Сотні.

PROMO«Хуавей Україна» нагородила переможців конкурсу знавців китайської мови Інституту Конфуція

Участь у конкурсі можуть узяти студенти або курсанти закладів вищої освіти державної форми власності, які здобувають вищу освіту за спеціальностями: «Фізична терапія, ерготерапія», «Залізничний транспорт», «Агроінженерія», «Економіка», «Військове управління (за видами збройних сил)», «Географія», «Архітектура та містобудування», «Інженерія програмного забезпечення», «Сценічне мистецтво», «Психологія».

Подати кандидатів на здобуття академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні для призначення стипендій мають заклади вищої освіти.

Від кожного закладу вищої освіти може бути відібраний лише один кандидат за кожною з визначених постановою спеціальностей.

У разі подання від закладу освіти двох чи більше кандидатів за однією із спеціальностей документи кандидатів не розглядаються.

Кандидатом на призначення стипендії може бути студент або курсант, який своєю активною громадянською позицією утверджує ідеали та цінності Революції Гідності.

Відбір кандидатів на призначення стипендій здійснюється за результатами першого семестрового контролю навчального року, що передує року їх призначення.

Приймання кандидатур на розгляд триватиме до 01 липня 2024 року.