Шкільний форум

Please or Зареєструватись to create posts and topics.

Що для мене означає навчатись?

В Україні самоосвіта набула поширення з ХІХ ст. До неї вдавалися люди, позбавлені можливості здобути освіту в школах. В цьому їм сприяли громадські організації, зокрема «Просвіта», які діяли на українських землях з 1860 по 1940 роки.

Для мене навчатись це здобувати знання, які я зможу використати у майбутньому житті в хороших цілях

Для мене навчатись це - отримувати нові знання та вміти використовувати їх в подальшому житті.

 

Навчитись-це для мене означає все добре знати, вміти використати ці знання у житті.

 

Навчатися для мене це означає навчитися чомусь новому, пізнавати різні науки. Навчатися може бути цікаво!

Навчитись для важливо , адже я дізнаюся щось нове , яке допоможе мені в майбутньому.

Навча́ння — це організована, двостороння діяльність, спрямована на максимальне засвоєння та усвідомлення навчального матеріалу і подальшого застосування отриманих знань, умінь та навичок на практиці. Цілеспрямований процес передачі і засвоєння знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини.

Для мене це означає отримувати  нову інформацію щоб устроється на роботу

Навчання— організована, двостороння діяльність, спрямована на максимальне засвоєння й усвідомлення навчального матеріалу та подальшого застосування отриманих знань, умінь і навичок на практиці. Цілеспрямований процес передачі та засвоєння знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини.

Для того щоб вивчитися и піти на хорошу роботу  цікаво все знати